"ШАРИК+": ПОВІТРЯНІ І ГЕЛІЄВІ КУЛІ, ОФОРМЛЕННЯ УРОЧИСТОСТЕЙ КУЛЯМИ. ДОСТАВКА ПО ЗАПОРІЖЖЮ
ВОЗДУШНЫЕ И ГЕЛИЕВЫЕ ШАРЫ, ОФОРМЛЕНИЕ ТОРЖЕСТВ ШАРАМИ. ДОСТАВКА ПО ЗАПОРОЖЬЮ

<

ГЕЛІЙ - ЩО ЦЕ ЗА ГАЗ???

Итак, чим же ми накачуємо кулі, щоб вони літали?

  1. Наші "літальні кулі" накачуються ГЕЛІЄМ - інертним одноатомним газом, який НЕ ТОКСИЧНИЙ, НЕ ГОРЮЧИЙ і НЕ ВСТУПАЄ НІ В ЯКІ РЕАКЦІЇ ні з однією відомою речовиною.
  2. Гелій НЕ ОТРУЙНИЙ, НЕ ВИКЛИКАЄ АЛЕРГІЧНІ РЕАКЦІЇ, якщо в кімнаті 2х3 метри лопнути навіть 300 куль з гелієм - це НЕ ЗАВДАСТЬ ШКОДИ ні людям, ні тваринам. До того ж гелій вмить підніметься вгору і просочиться крізь стелю, оскільки проникаюча здатність атомів гелію дуже висока..
  3. Але якщо Ви вирішите подихати гелієм з кульки заради забави (гелій міняє голос, примушуючи голосові зв'язки вібрувати з більшою частотою) - сильно захоплюватися не варто: якщо довго вдихати один тільки гелій і не дихати звичайним повітрям - може закрутитися голова, попри те, що гелій не отруйний. Адже організми земних живих істот влаштовані так, що їм потрібний кисень!
  4. Палити поряд з Гелієвими кулями - МОЖНА! Гелій НЕ ЗАПАЛЮЄТЬСЯ і не підтримує горіння інших речовин!
  5. Для дітей Гелій - БЕЗПЕЧНИЙ! Так само як і натуральний латекс, з якого виготовлена оболонка кульки. Слід тільки врахувати, що латексна кулька може лопнути, якщо малюк гратиме з ним не дуже обережно, а гучний звук бавовни здатний злякати дитину. Тому, найменшим рекомендують дарувати не гумову кульку - а фольговану фігуру, які, як правило барвистіші і не "ляскають", якщо дитина випадково її прокусить.

+38 066 402 72 25
+38 097 730 90 51
+38 066 402 72 25
#sharikpluszpua
sharikplus@gmail.com

Дзвоніть, пишіть нам!